Visoko učilište Algebra

UČILIŠTE MIJOČ

Osnovna škola

Učilište “Mijoč” u okviru projekta “Za Hvatsku pismenosti” provodi akciju opismenjavanja i osnovnoškolskog obrazovanja.

Uz završavanje osnovne škole nudimo i stručno osposobljavanje za prvo zanimanje navedeno u programima srednjoškolskog obrazovanja.

Cjelokupno školovanje je besplatno.

Školovanje plaća Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta.

Vlada Republike Hrvatske i Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa Republike Hrvatske 2003. godine pokrenuli su projekt Za Hrvatsku pismenosti: put do poželjne budućnosti  u sklopu kojeg se polaznicima  bez završene osnovne škole pruža mogućnost besplatnog završavanja osnovne škole i osposobljavanja za prvo  jednostavnije zanimanje.

Osnovno obrazovanje je temelj na kojem će svaki pojedinac graditi svoje daljnje obrazovanje i/ili osposobljavanje.

CILJ:

• podizanje opće obrazovanosti odraslih do razine osnovne škole
  • osposobljavanje za samoupravljivo i samostalno učenje kao osnove za cjeloživotno učenje
  • usporedno osposobljavanje za prvo zanimanje
  • stjecanje uvjeta za mogući nastavak obrazovanja u srednjem školstvu.

UVJETI UPISA

U program osnovne škole  može se upisati osoba koja ima navršenih  15 godina života.  Polaznici se upisuju u pojedino obrazovno razdoblje na temelju završenog razreda u prethodnom obrazovanju. Pravo na upis u viši razred imaju oni polaznici koji su propisanom roku odslušali i položili sve ispite.

Zadnje novosti i obavijesti

29ožu.

Teme za završni rad (2017-2018)

Tehničar cestovnog prometa
Hoteljsko turistički tehničar
Komercijala
Prodavač

06stu.

Učilište Mijoč je otvorilo svoja vrata

Učilište Mijoč predstavlja vodeću instituciju
u ovoj grani obrazovanja.

02stu.

Dobrodošli na Učilište Mijoč

Na stranicama možete naći sve informacije vezane za programe obrazovanja.

Osnovni podaci

Centar za obrazovanje MIJOČ

Kralja Zvonimira 5, 20350 Metković, Hrvatska

TEL:   +385 20 684 686 FAX:   +385 20 684 685 MOB:   MAIL:   uciliste@uciliste.hr